Paskola automobiliui ir palankiausio pasiūlymo paieškos

Paskola automobiliui

Ar jums yra reikalinga paskola automobiliui? Jei taip, ar jau pasirinkote kreditorius, kurie taiko pačius palankiausius paskolų pasiūlymus? Jei dar nespėjote peržiūrėti šiuolaikinės paskolų rinkos ir nežinote, kokie paskolos automobiliui pasiūlymai yra taikomi šiomis dienomis, pasinaudokite internetu ir peržiūrėkite kreditorių tinklalapius. Tai yra lengviausias būdas surasti palankiausiomis palūkanomis ir optimaliausias grąžinimo tvarka pasižyminčią paskolą automobiliui.

Žinoma, galbūt iki šiol esate girdėję daug kalbų apie tai, kad paskolos yra suteikiamos labai greitai ir lengvai, tačiau turite suprasti, kad kiekvieni kreditoriai prieš suteikdami paskolą savo klientams, įvertina jų mokumą. Jei žmogus neatitinka kreditorių keliamų reikalavimų, tuomet jo pateikta paskolos paraiška yra atmetama. Taigi, jei norite paskolos, privalote atitikti taikomas sąlygas.

  • Jūsų gaunamos mėnesinės pajamos. Kreditoriai visuomet įvertina savo potencialių klientų gaunamas mėnesines pajamas. Yra vertinamos tik oficialios pajamos, kurios yra pagrįstos oficialiais dokumentais. Jei jūs dirbate pagal darbo sutartį, kreditoriai visą informaciją apie jūsų gaunamas mėnesines pajamas matys SODROS sistemoje. Tuo tarpu, jei jūs dirbate ir pagal individualios veiklos pažymą (arba vykdote tik individualią veiklą), tuomet jums reikės pateikti papildomus dokumentus ir metines pajamų deklaracijas.
  • Finansinių įsipareigojimų dydis. Kiekvienas kreditorius visuomet atsižvelgia ir į savo klientų finansinius įsipareigojimus. Jei jūs kreipsitės dėl paskolos vieni (be bendraskolio), tuomet bus taikoma 20 proc. finansinių įsipareigojimų riba. Tuo tarpu, jei kreipsitės kartu su bendraskoliu, jūsų bendri finansiniai įsipareigojimai negalės viršyti 40 proc. visų jūsų gaunamų mėnesinių pajamų.
  • Darbo stažas. Niekuomet nepamirštama atsižvelgti ir į darbo stažą. Jis negali būti trumpesnis nei keturi mėnesiai, jei norite, kad jums būtų suteikta paskola.
  • Šeimyninė padėtis ir asmenų šeimoje skaičius. Visuomet įvertinama ir šeimyninė padėtis bei atsižvelgiama į asmenų šeimoje skaičių.
  • Asmeninė kredito istorija. Kreditoriams labai svarbia tampa ir asmeninė kredito istorija, kuri nulemia ir kredito reitingą. Kuo kredito reitingas yra didesnis, tuo didesnė tikimybė gauti paskolą. Todėl visuomet būtina stengtis išsaugoti kuo geresnę asmeninę kredito istoriją.
  • Paskola kemperiui. Puiki galimybė keliauti po Lietuvą ir Europą dar tą pačią diena.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *